+ Word must be in search result. - Words must not be in search result. * Word start/end on characters before/after symbol. ""Words in quotes will be searched as phrase.

 

Legal paradoxes concerning charter capital of a limited liability company

04 October, 2019 Newsletters

Newsletter is available in Ukrainian and Russian languages

Kind regards,

© WTS Consulting LLC, 2019

Views 15618

COMMENTS

 1. Mishur Zhanna 08 February, 2021

  Дякуємо за аналітику. Матеріал корисний. Єдине, що залишилось не розкритим – це питання зменшення капіталу за рахунок зменшення вартості активів.
  Якщо після закінчення другого чи кожного наступного фінансового року вартість чистих активів товариства з обмеженою відповідальністю виявиться меншою від статутного капіталу, товариство зобов’язане оголосити про зменшення свого статутного капіталу і зареєструвати відповідні зміни до статуту в установленому порядку, якщо учасники не прийняли рішення про внесення додаткових вкладів. Якщо вартість чистих активів товариства стає меншою від визначеного законом мінімального розміру статутного капіталу, товариство підлягає ліквідації.
  Чому в таких випадках виникає умовне ПДВ?

  1. KM Portal 08 February, 2021

   Шановна пані Жанно,

   Дякуємо Вам за коментар та за інтерес до нашого матеріалу. Наведена вище стаття не є консультацією і пропонується з інформаційною метою, якщо Вас цікавить конкретне вказане питання, Ви можете звернутися до наших спеціалістів на загальних умовах та отримати повну фахову консультацію.

   З повагою,
   КМ Портал

Comment