Податкові перевірки без затвердженої уніфікованої форми актів перевірок. Які наслідки?
Що таке уніфікована форма акта перевірки та який порядок її затвердження?
Вже декілька років як Закон України «Про основні засади державного нагляду (контролю) у сфері господарської діяльності» (далі – Закон) поширюється на перевірки, які проводяться органами Державної фіскальної служби України (далі – ДФС України)1. З урахуванням положень п. 5.2 ст. 5 Податкового кодексу України (далі – ПК України) та ч. 4, 5 ст. 2 Закону, положення Закону застосовуються до перевірок органів ДФС України, принаймні в частині питань, які не врегульовані ПК України.
Відповідно до ч. 2 ст. 5 Закону, яка поширюється на перевірки органів ДФС України:
У випадку не затвердження та не опублікування уніфікованої форми акта перевірки у суб’єктів господарювання виникає право:
...
Повний текст статті доступний лише передплатникам сайту.
МАТЕРІАЛИ ПО ТЕМІ
Поновлення податкових перевірок: на що зважати перед прийняттям рішення про допуск податкового органу та під час перевірки?
Олександр Мінін та Іван Шинкаренко взяли участь у круглому столі АНК Ukraine «Податкові та митні перевірки – практика та новації»
Накази про перевірку навіть за відсутності визначених для них законом підстав оскаржити неможливо?
Подобається чи не подобається – терпи, платнику податків [перевірку]?
Планова документальна перевірка у 2024 році призначена з посиланням на низький (порівняно із середньогалузевим) рівень сплати податку – НЕзаконно!
Юлія Кривомаз виступила на онлайн-заході Комітету АПУ «Актуальна судова практика в податкових спорах»
Верховний Суд на службі податкових органів, або як ВС відмінив податковий кодекс, зробивши право на податкову перевірку безспірним та абсолютним
«Ложка меду в бочці дьогтю»: що позитивного принесли останні зміни до Податкового кодексу
Порушення граничних строків розрахунків за експортними / імпортними операціями: перевірки і відповідальність – особливості під час воєнного стану і трохи до цього