+ Слово має бути в результатах пошуку. - Видалення слова з результатів пошуку. * Слово починається/закінчується на текст перед/після символу. ""Пошук слів у складі фрази.

 

Про портал

 

КМ Портал є складовою частиною інформаційного агентства ТОВ «ВТС Консалтинг» та представляє до Вашої уваги широкий спектр податкових та юридичних матеріалів, підготовлений фахівцями української юридичної фірми WTS Consulting та адвокатського об’єднання «КМ Партнери», що розкривають надбання багаторічної юридичної практики, описують нестандартні ситуації та шляхи їх вирішення, діляться важливими порадами. Глибокий теоретичний аналіз та високі корпоративні стандарти до подачі матеріалів забезпечують їх відмінну якість.

Для подання матеріалів до розміщення на КМ Порталі просимо ознайомитися із правилами опублікування та вимогами до статей.

Розділ Аналітика включає всі аналітичні та інформаційні матеріали, в яких наші експерти коментують найновіші зміни в податковій та юридичній сферах, та має такі підрозділи: інформаційні листи, преса, ексклюзив та судова практика.

Інформаційні листи спрямовані на оперативне ознайомлення корпоративних юристів і бухгалтерів з новинами законодавства та містять попередні оцінки останніх тенденцій у світі юриспруденції і податків. Більшість з цих матеріалів доступні на КМ Порталі у вільному доступі.

У рубриці Преса зібрані статті та коментарі наших авторів, що регулярно публікуються у відомих юридичних, економічних та інших спеціалізованих виданнях, як в Україні так і за кордоном.

У підрозділі Ексклюзив розміщується фахова аналітика з актуальних податкових та юридичних проблем. Звертаємо увагу, що матеріали цього розділу ніколи не публікувались в пресі та доступні виключно користувачам нашого порталу.

Огляди цікавих судових рішень винесено в окремий підрозділ Судова практика.

Корисні документи містять шаблони документів та інструкції, розроблені нашими авторами, що можуть використовуватись у діяльності підприємства. Окрім цього, у розділі містяться важливі роз’яснення українських державних органів, судові прецеденти, цікава порівняльна практика правозастосування за кордоном, коментарі міжнародних правових інститутів та організацій.

Наші Проекти та Видання зацікавлять найбільш допитливих читачів, яким, як і нам, не байдужі проблеми правозастосування в Україні.

Трохи відпочинку подарує розділ Проза – жартівливі історії, складені 100 і більше років тому, додадуть оптимізму та будуть згадуватись під час відвідин сучасних судових зал та владних кабінетів.

Дякуємо за довіру, ми раді бути корисними для Вас.