+ Слово має бути в результатах пошуку. - Видалення слова з результатів пошуку. * Слово починається/закінчується на текст перед/після символу. ""Пошук слів у складі фрази.

 

Передплата

 

Шановні користувачі,

Пропонуємо скористатися можливістю відкритого доступу до ексклюзивних матеріалів нашого інформаційного порталу.

Така поcлуга передбачає доступ до нової актуальної аналітики з різних галузей права, розміщених в розділі «Ексклюзив». З 01 серпня 2014 року такі матеріали знаходяться в закритому доступі та відкриті лише тим користувачам, які здійснили передплату на рік (2100 грн + ПДВ).

Оплату можна здійснити двома шляхами:

  • за допомогою платіжних карток Visa/MasterCard через Portmone.com (тільки для фізичних осіб);
  • шляхом виставлення рахунку.

Для того, щоб здійснити оплату та отримати доступ до матеріалів порталу, необхідно зареєструватися на сайті або увійти в систему, якщо Ви вже зареєстровані.

Після здійснення передплати ми відкриваємо доступ до матеріалів порталу одному користувачеві від компанії. Для кожного наступного користувача від тієї ж компанії діє знижка – 50 % від первісної вартості передплати. Для клієнтів КМ Партнери діє спеціальна пропозиція.

Після сплати Ви отримуєте online-доступ до всіх платних матеріалів сайту, що включає:

  • необмежений доступ до всіх тематичних розділів сайту, в т. ч. до ексклюзивних матеріалів, доступних для клієнтів і зареєстрованих користувачів;
  • доступ до бази зразків та шаблонів юридичних документів (розділ «Корисні документи»);
  • доступ до архіву публікацій.