+ Слово має бути в результатах пошуку. - Видалення слова з результатів пошуку. * Слово починається/закінчується на текст перед/після символу. ""Пошук слів у складі фрази.

 

Політика захисту персональних даних

 

Персональні дані – дані чи звід даних про фізичну особу, яка ідентифікована або може бути ідентифікованою (також «Суб’єкт персональних даних»).

Контролер (Володілець) персональних даних: ТОВ «ВТС Консалтинг», адреса: вул. Паньківська 5, Київ, Україна

Тел.: +38 (044) 490 71 97

E-mail: admin@kmp.ua

Веб-сайт: www.kmp.ua

Вступ:

Ця політика застосовується у випадках, де ми (ТОВ «ВТС Консалтинг») виступаємо в якості Контролера (Володільця) даних, що відносяться до персональних даних наших клієнтів, їх співробітників, користувачів нашого Веб-сайту, та інших осіб, чиї персональні дані ми обробляємо.

Яку персональні дані ми збираємо і як ми їх використовуємо

Ми можемо обробляти наступну інформацію:

Контактна інформація:

 1. Прізвище, ім’я, по батькові.
 2. Контактний номер телефону.
 3. Адреса електронної пошти.
 4. Компанія і посада, інші персональні дані, вказані у підписах під електронними листами, що ми отримуємо.

Ми використовуємо ці дані з метою забезпечення реєстрації акаунта на Веб-сайті, належного управління роботою з клієнтами, для комунікацій з клієнтами, їх співробітниками, для зберігання записів таких комунікацій, для інформування клієнтів і просування наших продуктів та послуг. Це може охоплювати розсилку повідомлень, розповсюдження рекламної, маркетингової та іншої інформації про послуги; відправку інформаційних, рекламних і маркетингових матеріалів, комерційних пропозицій та ін.

Ми збираємо інформацію про компанії, де працює Суб’єкт персональних даних, для виставлення рахунків такій компанії за надані оплачувані послуги (за необхідності), а також щоб вести облік тих компаній, що вже мають підписку на наш Веб-сайт.

Правові підстави для обробки персональних даних

Ми можемо обробляти персональні дані, зокрема на таких правових підставах:

 • згода Суб’єкта персональних даних на обробку (включно зі згодою, що надається Суб’єктом персональних даних при реєстрації на Веб-сайті);
 • коли обробка даних необхідна для виконання договору із Суб’єктом персональних даних або для вжиття необхідних заходів до укладення договору за запитом Суб’єкта персональних даних;
 • законний інтерес Контролера (Володільця) персональних даних (належне адміністрування сайту та бізнесу, належне управління роботою з клієнтами, виконання доручень клієнтів, комунікації із користувачами та клієнтами, просування нашого бізнесу та інформування клієнтів і інших людей про нашу діяльність).

Строк зберігання персональних даних

Ми зберігатимемо ваші персональні дані стільки, скільки буде необхідно для досягнення цілей збирання та обробки або протягом встановленого строку зберігання інформації, якщо це передбачено застосовуваним законодавством. Після цього, ваші персональні дані будуть видалені, заблоковані або анонімізовані відповідно до застосовуваного законодавства.

Якщо ви відкликаєте свою згоду на обробку ваших персональних даних, ми без зволікання видалимо ваші персональні дані без невиправданої затримки у тій мірі, в якій здійснювались збір і обробка персональних даних на основі відізваної згоди.

Якщо ви використовуєте право на видалення ваших персональних даних, ми видалимо ваші персональні дані, які були нами оброблені для мети, проти якої ви заперечували, без зволікання за відсутності іншої правової підстави для обробки та зберігання цих даних або вимоги зберігати ці дані, передбаченої застосовуваним законодавством.

Права:

Суб’єкт персональних даних має право:

 • знати про місцезнаходження бази персональних даних, що містить його/її персональні дані, її значення та найменування, місцезнаходження та/або місце проживання (перебування) Контролера (Володільця) персональних даних або їх розпорядника або дати відповідне доручення уповноваженими особами, крім випадків, передбачених законом;
 • отримувати інформацію про умови надання доступу до персональних даних, включаючи інформацію про третіх осіб, яким передаються його персональні дані;
 • отримувати відповіді щодо того, чи зберігаються його/її персональні дані у відповідній персональній базі даних, а також отримувати зміст його/її персональних даних, що зберігаються у такій базі персональних даних поряд із деякою додатковою інформацією. Ця додаткова інформація включає в себе відомості про цілі обробки, категорії відповідних персональних даних та отримувачах персональних даних;
 • отримувати персональні дані, що належать йому чи їй, надані Контролеру (Володільцю) персональних даних, у структурованому, зазвичай уживаному, машино-читаному форматі (де обробка виконується автоматичними засобами) і передавати ці дані іншому контролеру (володільцю) (за наявності технічної можливості);
 • пред’явити мотивовану вимогу Контролеру (Володільцю) персональних даних із запереченнями проти обробки своїх персональних даних або вимагати обмеження обробки;
 • пред’явити мотивовану вимогу про зміну або знищення своїх персональних даних будь-яким володільцем або розпорядником таких персональних даних, якщо ці дані обробляються незаконно або недостовірно, або на підставі інших причин, передбачених законом;
 • >захищати свої персональні дані від незаконної обробки та випадкової втрати, знищення, пошкодження у зв’язку з умисним приховуванням, ненаданням або несвоєчасним їх наданням, а також на захист від надання відомостей, що є недостовірними або ганьблять честь, гідність та ділову репутацію фізичної особи;
 • звертатися зі скаргами у контролюючі органи (в органи державної влади або місцевого самоврядування, до повноважень яких входить забезпечення захисту персональних даних, або до суду);
 • використовувати засоби правового захисту у випадку порушення законодавства про захист персональних даних;
 • вносити застереження про обмеження права на обробку своїх персональних даних при наданні згоди;
 • відзивати згоду на обробку персональних даних;
 • бути проінформованим щодо механізму автоматичної обробки персональних даних;
 • бути захищеним від автоматизованого прийняття рішень, що має правові наслідки для особи.

Згода на отримання інформації про Контролера (Володільця) персональних даних:

Відмітивши позначкою графу «Підписатися на розсилку новин», Суб’єкт персональних даних надає свою згоду на отримання будь-якої інформації про діяльність Контролера (Володільця) і визнає, що Контролер (Володілець) має право надати Суб’єкту персональних даних будь-яку інформацію без попередньої згоди шляхом електронного зв’язку.

У вас завжди буде можливість відписатися від розсилки новин та інформації (через посилання в інформаційних листах, особисті налаштування на Веб-сайті або за допомогою направлення відповідного повторного запиту іншими засобами).

Вікові обмеження

Реєстрація на сайті дозволяється тільки особам, що досягли 16 років або старше, або за наявності письмового дозволу особи, що виконує батьківські обов’язки відносно дитини.

Автоматизоване прийняття рішень

Ми не використовуємо автоматизоване прийняття рішень, включаючи профілювання, при обробці ваших персональних даних.

Особи, яким будуть передані дані

Ваші персональні дані не передаватимуться третім особам. Ваші персональні дані використовуватимуться тільки представниками Контролера (Володільця) в межах, встановлених цілями обробки даних.

Контролер (Володілець) гарантує, що обробка Ваших персональних даних здійснюватиметься відповідно до вимог українського законодавства та міжнародних договорів України. Контролер (Володілець) забезпечує високий рівень захисту Ваших персональних даних від стороннього втручання або незаконного використання.

Додатково повідомляємо, що Контролер (Володілець) не несе відповідальність за захист Ваших персональних даних при відвідуванні інших сайтів за посиланнями на сайті Контролера (Володільця).