Виплата бонусу за просування товару – як заповнити податкову накладну?

16 Березня, 2017 Ексклюзив

Як відомо, з 01 січня 2017 року набрав чинності Закон України «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо покращення інвестиційного клімату в Україні» від 21.12.2016 р. № 1797-VIII, яким, серед іншого, було внесено зміни до Податкового кодексу України (далі – «ПК України») щодо обов’язкових реквізитів податкової накладної.

Зокрема, з 01 січня 2017 року у податковій накладній в обов’язковому порядку повинні зазначатися код товару згідно з УКТ ЗЕД та код послуги згідно з Державним класифікатором продукції та послуг (пп. "і" п. 201.1 ст. 201 ПК України).

Нагадаємо, що до внесення змін ПК України зобов’язував платників вказувати у податковій накладній код товару згідно з УКТ ЗЕД тільки для підакцизних товарів та товарів, ввезених на митну територію України. Наразі ж цей обов’язковий реквізит був розповсюджений на всі товари без виключення, а також на послуги.

І якщо з кодом товарів все більш менш зрозуміло, то з кодами послуг, які мають зазначатися в податковій накладній, не все так однозначно.

Зокрема, питання коду послуги виникає у випадку сплати мотиваційних виплат (бонусів, премій, інших заохочень) за виконання планів закупівель продукції, точність закупівельних прогнозів, дотримання певного асортименту закупівлі товарів тощо, тобто, іншими словами, за просування товарів і послуг. ...

 

Повний текст статті доступний лише клієнтам WTS Consulting, LLC та передплатникам сайту.

Перегляди 770

Прокоментувати