+ Слово має бути в результатах пошуку. - Видалення слова з результатів пошуку. * Слово починається/закінчується на текст перед/після символу. ""Пошук слів у складі фрази.

 

Справи про блокування/додаткові вимоги при реєстрації ПН з погляду природи ПДВ як непрямого податку.
Чи може покупець оскаржувати блокування реєстрації накладної?

23 грудня, 2022 Інформаційні листи

Блокування реєстрації ПН та встановлення додаткових вимог щодо надання додаткових документів для реєстрації ПН після блокування є масовою проблемою. За результатами дослідження стану бізнесу у листопаді щонайменше 50 % підприємств стикнулися з блокуванням ПН. Проблема загострюється із блискавичною швидкістю, і страждає не лише продавець, чиї ПН блокуються, але і покупець, який позбавляється права на податковий кредит допоки ПН не буде зареєстрована. Урешті-решт держава отримує подвійно сплачене ПДВ поки тягнеться оскарження блокування ПН. Така ситуація прямо суперечить законодавству ЄС та практиці Суду Справедливості ЄС, відповідно до яких ПДВ є непрямим податком і тягар цього податку не може лягати на плечі бізнесу.

У презентації пропонуємо розглянути додаткові кроки щодо захисту прав покупців, та що можна зробити з точки зору судової практики.

Завантажити презентацію можна за посиланням.

З повагою,

© WTS Consulting LLC, 2022

Перегляди 59

Прокоментувати