Оцінка впливу на довкілля при реалізації проектів на діючих підприємствах
18 грудня 2017 року був введений в дію Закон України «Про оцінку впливу на довкілля» № 2059-VIII від 23.05.2017 р. (далі – Закон). Він заміняє собою Закон України «Про екологічну експертизу» (що втратив чинність з цього ж дня) та покликаний наблизити регулювання цих питань в Україні до європейського законодавства.
Раніше ми вже робили короткий огляд основних нововведень Закону у відповідній статті. Проте зараз, після введення Закону в дію та прийняття щодо нього бази підзаконних актів, варто детальніше придивитися до деяких конкретних питань, які будуть найімовірніше виникати на практиці. Зокрема, це питання змін у діючому виробництві – як виконання будівельних робіт (нове будівництво, реконструкція, капітальний ремонт), так і встановлення нового обладнання або ж навіть просто зміна способів чи режимів роботи наявного обладнання, зміна обсягу виробництва тощо.
При плануванні впровадження будь-яких змін у діючий виробничий процес буде виникати питання, чи необхідно проводити оцінку впливу таких змін на довкілля (зі всією супутньою процедурою), а також як це вплине на інші регуляторні аспекти запланованого проекту. ...
Повний текст статті доступний лише передплатникам сайту.
МАТЕРІАЛИ ПО ТЕМІ
Проєкт закону про екологічний контроль № 3091 прийнято за основу. Мабуть, під девізом «закриємо всі підприємства і хай ростуть дерева на руїнах закинутих виробництв»
ПЕРЕВІРКИ ДСНС ТА ДЕРЖЕКОІНСПЕКЦІЇ: ЗАГАЛЬНИЙ ПОРЯДОК ТА ОСОБЛИВОСТІ ПРОВЕДЕННЯ
Нові перепони для платників податків. Відшкодування витрат на правничу допомогу
Про вічне
Валютне регулювання по-новому, у зв’язку з прийняттям Закону України «Про валюту і валютні операції»
Виключення технічного переоснащення та інші зміни дозвільних процедур у будівництві
Зміни у регулюванні касових операцій (повний огляд)
Зміни у регулюванні касових операцій (продовження)
Зміни у регулюванні касових операцій
До теми відповідальності за порушення у сфері містобудівного законодавства
Забезпечення судових витрат як новий засіб боротьби із необґрунтованими позовами
Істотні ризики для господарської діяльності у зв’язку з ухваленням закону про корпоративні договори та закону про товариства з обмеженою та додатковою відповідальністю