+ Слово має бути в результатах пошуку. - Видалення слова з результатів пошуку. * Слово починається/закінчується на текст перед/після символу. ""Пошук слів у складі фрази.

 

Податковий спір чи злочин?

20 вересня, 2013 Проєкти

Мета проекту: 

Звернути увагу суспільства на масові кримінальні переслідування платників податків як на найшкідливіший для економіки чинник.

 

Проект «Податковий спір чи злочин?» є продовженням проекту «НІ 212 КК як засобу тиску на бізнес».

Переглянути презентацію «Податковий спір чи злочин?»

В рамках даного проекту ми активно працюємо в напрямку припинення тиску на платників податків у формі перетворення кожного акту податкової перевірки на матеріальну суму на кримінальне провадження. Окрім публікацій, статей, виступів на форумах, ми неодноразово зверталися до компетентних державних органів з метою донести проблематику та із пропозиціями щодо їх вирішення.

Вбачається, що наші зусилля почали приносити результат. Зокрема, нещодавно були скасовані Методрекомендації1, що передбачали передання матеріалів перевірки із податковими донарахуваннями на матеріальну суму до слідчих управлінь фінансових розслідувань відповідних податкових органів майже одразу після винесення податкових повідомлень-рішень. Наразі цей момент зміщено до завершення стадії адміністративного оскарження. Детальніше з цього приводу – у матеріалі:

Еволюцію наших напрацювань у даному напрямку можна прослідкувати за наступною публікацією:

Інші матеріали до проекту:

Примітки:

1 Методичні рекомендації щодо Порядку взаємодії між підрозділами органів ДПС України при організації, проведенні та реалізації матеріалів перевірок платників податків, затверджені Наказом ДПС України № 948 від 31.10.2012 року.

Перегляди 10984

Прокоментувати