+ Слово має бути в результатах пошуку. - Видалення слова з результатів пошуку. * Слово починається/закінчується на текст перед/після символу. ""Пошук слів у складі фрази.

 

Авторизовані економічні оператори (АЕО): яка процедура отримання статусу?

автор: Іван Шинкаренко

10 лютого, 2020 Ексклюзив

Закон1 щодо запровадження в Україні авторизованих економічних операторів (АЕО) (далі – Закон про АЕО) змінив положення Митного Кодексу України (далі – МК України), що врегульовують спеціальний статус АЕО, його переваги та процедуру одержання.

В матеріалах «Зміни Митного кодексу у зв’язку з авторизованими економічними операторами – спрощення, але не для всіх», «Оновлення процедури митного оформлення за законом щодо авторизованих економічних операторів», «Статус авторизованого економічного оператора (АЕО) та його переваги» та «Авторизовані економічні оператори (АЕО): хто може отримати цей статус?» ми в деталях описали зміни процедури митного оформлення, особливості статусу АЕО, які переваги/спрощення він надає та яким критеріям має відповідати підприємство для його отримання.

У цьому матеріалі ми розкриємо процедурний аспект, а саме – яким чином здійснюватиметься одержання статусу АЕО відповідно до МК України.

Оцінка відповідності критеріям АЕО та хто її здійснює ...

 

Повний текст статті доступний лише передплатникам сайту.

Перегляди 1352

Прокоментувати