+ Слово має бути в результатах пошуку. - Видалення слова з результатів пошуку. * Слово починається/закінчується на текст перед/після символу. ""Пошук слів у складі фрази.

 

Ні 212 КК як засобу тиску на бізнес

06 квітня, 2012 Проєкти

212 uaМета проекту:

Позбавити державні органи можливості використовувати статтю 212 Кримінального кодексу як механізм тиску на бізнес.

 

Кредо проекту:

Навіщо боротися з податковою міліцією, достатньо позбавити її засобів тиску на нормальних платників податків.

Методи:

Шляхом аналізу та розгляду практики застосування представити чітку картину реального використання ст. 212 КК; залучення юридичної громадськості, бізнесменів, громадських організацій, вплинути на владу (через обговорення в пресі, щоб влада чітко показала що дійсно хоче: (1) наповнити бюджет або (2) чинити тиск на бізнес з різними цілями. Відмова від чіткого визнання, що на підставі акта перевірки податкових органів кримінальна справа відкриватися не може, з можливим нормативним закріпленням цього у ст. 212 Кримінального кодексу, була б демонстрацією намірів використовувати цю норму в першу чергу як важеля тиску.

Засоби досягнення мети:

У рамках чинної редакції ст. 212 КК домогтися уніфікованої судової практики, яка б чітко свідчила про те, що кримінальну справу на підставі акта перевірки порушувати не можна.

В ідеалі ж, домогтися закріплення на нормативному рівні, що при нарахуваннях за підсумками звичайних податкових перевірок відкриття справи можливе виключно в разі умисного неперерахування до бюджету узгодженого податкового зобов’язання.

Документи по проекту:

Податки тягнуть на справу. Стаття Олександра Мініна та Олександра Шемяткіна (російска мова).

Помилка в декларації. Стаття Олександра Шемяткіна. Завантажити pdf-файл статті українською мовою (154,0 Kb)

Узагальнення судової практики щодо порушення кримінальних справи за ознаками злочину (299,0 Kb)

Справи в Росії російською мовою (194,0 Kb)

Перегляди 17913

Прокоментувати