+ Слово має бути в результатах пошуку. - Видалення слова з результатів пошуку. * Слово починається/закінчується на текст перед/після символу. ""Пошук слів у складі фрази.

 

Детальний перелік щодо закріплення великих платників податків за міжрегіональними управліннями ДПС

13 січня, 2021 Корисні документи

Детальний перелік та офіційне оголошення ДПС України щодо розподілу та закріплення великих платників податків за міжрегіональними управліннями ДПС взято з офіційного сайту ДПС України станом на 13 січня 2021 року за посиланням.

Облік великих платників у 2021 році

З 1 січня 2021 року Державна податкова служба України розпочинає свою роботу як єдина юридична особа. У рамках проведеної інституційної реформи змінено формат роботи з великими платниками податків, шляхом утворення п’яти міжрегіональних управлінь ДПС по роботі з великими платниками податків: Центральне, Східне, Західне, Південне, Північне (далі – МУ ВПП).

Платників включених до Реєстру великих платників податків на 2021 рік, розподілено та закріплено за зазначеними міжрегіональними управліннями ДПС по роботі з великими платниками податків.

Так, за Центральним МУ ВПП закріплено 651 платника, Східним МУ ВПП – 287, Західним МУ ВПП – 150, Південним МУ ВПП – 148, Північним МУ ВПП – 135 платників.

Сьогодні, 30 грудня 2020 року великі платники отримають від Державної податкової служби України повідомлення у «Електронному кабінеті платника» та на офіційну електронну пошту юридичної особи з інформацією щодо закріплення великих платників податків за вищезазначеними міжрегіональними управліннями.

Детальний перелік щодо закріплення великих платників податків за міжрегіональними управліннями ДПС по роботі з великими платниками податків.

Перегляди 1268

Прокоментувати