+ Слово має бути в результатах пошуку. - Видалення слова з результатів пошуку. * Слово починається/закінчується на текст перед/після символу. ""Пошук слів у складі фрази.

 

Комітет АПУ обговорив зміни до ПКУ, правил реєстрації податкових накладних тощо

08 лютого, 2019 Хроніки та обличчя

6 лютого 2019 року Комітет з податкового та митного права обговорив поточні питання під час засідання «З чим ми входимо у 2019 рік?».

Модератор Тетяна Лисовець, Голова комітету, старший партнер АО «АК«Соколовський і партнери» наголосила на тому, що роботи у цьому році багато. Головною задачею Комітету стане спроба об’єднання людей, що займаються питання ціноутворення. Зокрема, пані Тетяна закликала учасників бути активними впродовж року, адже є багато актуальних тем, наприклад, реформа ДФС.

Роман Блажко, адвокат, партнер ЮФ ЛексЮс, оглянув останні зміни до Податкового кодексу України.

«Говорячи про адміністративні спори слід зауважити на наступних змінах:

Строк подання заперечення на акт перевірки та додаткових документів, які підтверджують показники у податковій звітності зріс від 5 до 10 робочих днів;

Подання адміністративної скарги тепер здійснюється не за 10 календарних днів, а за 10 робочих;

ППР приймається за 15 робочих днів з дня вручення акту (якщо платник не подавав заперечень) замість 10», — зауважив адвокат.

З іншими змінами, про які говорив пан Роман можна ознайомитися тут.

Партнер, керівник податкової практики ЮФ «EVRIS» Андрій Реун розповів про зміни до законодавства України щодо імплементації BEPS.

«BEPS — це проект Організації економічного співробітництва та розвитку (OECP) з розробки заходів протидії розмиванню податкової бази та виведенню прибутку. Сьогодні я оприлюдню план дій, який включає в себе 15 кроків, що охоплюють різні сфери протидії агресивному податковому плануванню», — зауважив пан Андрій.

З планом дій BEPS можна ознайомитися у презентації спікера.

Віктор Дума, адвокат, юрист кримінальної практики Asters розглянув актуальні новели Кримінального-процесуального кодексу України (презентація тут).

У свою чергу, Наталія Куріленко, аудитор, старший радник, керівник податкової практики АО «АК«Соколовський і партнери». (презентація за посиланням).

АПУ висловлює вдячність АО «КМ Партнери» за підтримку Комітету з податкового та митного права.

Перегляди 886

Прокоментувати