+ Слово має бути в результатах пошуку. - Видалення слова з результатів пошуку. * Слово починається/закінчується на текст перед/після символу. ""Пошук слів у складі фрази.

 

КМ Партнери виступила юридичним радником IDS Borjomi з продажу заводу з виробництва мінеральних вод в Україні

13 жовтня, 2021 Хроніки та обличчя

виступила юридичним радником компаній групи IDS Borjomi з питань, пов’язаних з продажем бізнесу з видобування, виробництва та реалізації мінеральних природніх вод під торговою маркою «Трускавецька», групі компаній Dragon Capital.

Над проектом працювала команда фахівців у складі партнера Максима Олексіюка та старшого радника Олександра Шворака з основного кола питань і старшого партнера Олександра Мініна – з аспектів, пов’язаних з оподаткуванням.

Проект стосується, зокрема, мінеральних столових вод: ТМ «Трускавецька Аква-Еко», «Трускавецька Кришталева» та «Трускавецька Заповідна». Відповідні виробничі потужності розташовані у Трускавці.

IDS Borjomi – група компаній, що є лідером ринку мінеральних вод в Україні. Найбільш відомі в Україні торгові марки групи: «Моршинська», «Миргородська», «Старий Миргород», «Сорочинська». Також IDS Borjomi є ексклюзивним імпортером грузинської мінеральної води «Боржомі» в Україні.

Перегляди 548

Прокоментувати