+ Слово має бути в результатах пошуку. - Видалення слова з результатів пошуку. * Слово починається/закінчується на текст перед/після символу. ""Пошук слів у складі фрази.

 

Марія Козленко, провідний радник КМ Партнери, провела онлайн-зустріч зі студентами НаУКМА

03 березня, 2023 Хроніки та обличчя

02 березня 2023 року у Правничій клініці Національного університету «Києво-Могилянська академія» відбувся вебінар для студентів, на якому виступила Марія Козленко, провідний радник , на тему: «Податкові перевірки під час війни та актуальні проблеми для податкових спорів у судах».

Під час вебінару Марія детально розповіла, що важливо знати про податкові перевірки, починаючи з підстав для їх проведення податковою та завершуючи оскарженням результатів. Найважливішим було те, що Марія ділилася зі студентами досвідом з власної практики, на які деталі варто звертати увагу при отриманні ППР та Акта перевірки, як краще оскаржувати – в адміністративному чи в судовому порядку, які «екстра» засоби важливо використовувати в ході адміністративного оскарження, які наразі наявні проблеми з оскарженням в суді тощо.

Студенти мали нагоду почути думку практикуючого експерта у цій сфері, ставити запитання та обговорювати важливі теми, за що були дуже вдячні.

Ознайомитися з презентацією виступу Марії Козленко можна за посиланням.

Перегляди 482

Прокоментувати