+ Слово має бути в результатах пошуку. - Видалення слова з результатів пошуку. * Слово починається/закінчується на текст перед/після символу. ""Пошук слів у складі фрази.

 

Податок на виведений капітал

02 червня, 2016 Проєкти та видання

Текст проекту Закону про внесення змін до Податкового кодексу України щодо податку на виведений капітал, зареєстрований на сайті ВРУ

Українсько-англійський текст проекту Закону про внесення змін до Податкового кодексу України щодо податку на виведений капітал (734 Kb)

Основні засади проекту Закону України «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо податку на виведений капітал» (421 Kb)

Податок на виведений капітал може бути введений лише для всіх платників (224 Kb)

Законопроект про податок на виведений капітал в редакції від 28.03.2018 р. (за результатами доопрацювання в рамках обговорення в Адміністрації Президента України) (518 Kb)

Законопроект про податок на виведений капітал в редакції від 12.03.2018 р. (за результатами доопрацювання в рамках обговорення в Адміністрації Президента України) (581 Kb)

Інновації у фінансовому секторі… Україна все ще може бути лідером

Законопроект про податок на виведений капітал в редакції від 29.06.2017 р. (за результатами доопрацювання в рамках робочої групи при Міністерстві фінансів України) (482 Kb)

Презентація «Податок на виведений капітал та пов’язані системні зміни» (290 Kb)

Податок на прибуток чи податок на виведений капітал

Податок на виведений капітал в аспекті дискримінації нерезидентів

Законопроект про податок на виведений капітал (258 Kb)

Порівняльна таблиця до законопроекту про податок на виведений капітал (425 Kb)

Пояснювальна записка до законопроекту щодо податку на виведений капітал (245 Kb)

FAQ щодо податку на виведений капітал (292 Kb)

Електронний кабінет і податок на виведений капітал: кому це треба і навіщо?

Презентація щодо податку на виведений капітал (1,4 Mb)

Презентація щодо реформування податку на прибуток (1 Mb)

Аналітична довідка щодо поточного стану декларування і сплати податку на прибуток та розрахунок можливого податку на виведений капітал (277 Кb)

Законопроект щодо електронного кабінету платника податку (278 Kb)

Презентація щодо статусу е-резидента Естонії (2,4 Mb)

Презентація щодо податкової політики в Естонії (802 Кb)

Порівняльна таблиця до проекту Закону України про внесення змін до Податкового кодексу України щодо податкової лібералізації (3 Mb)

Аналітична довідка щодо позитивних та негативних аспектів запровадження податку на виведений капітал (ПнВК) (385 Кb)

Дослідження, аналітичні матеріали та посилання на джерела, що підтверджують ефективність естонської моделі оподаткування розподіленого прибутку:

1. «Трансформація податку на прибуток підприємств в податок на виведений капітал», дослідження (Policy Paper) доступне за посиланням: http://radaprogram.org/sites/default/files/infocenter
/piblications/corporate_income_tax_transformation_into_distributed_profit_tax.pdf

2.«Вплив неоподаткування нерозподіленого прибутку підприємства на інвестиції та розвиток економіки» (pdf-файл для скачування)

Повний текст естонською мовою доступний за посиланням: http://www.praxis.ee/en/works/impact-of-non-taxable-retained-profits/

3.Естонські податки та податкова система станом на 01.01.2016 року, Міністерство фінансів Естонії (pdf-файл для скачування), джерело:  http://www.fin.ee/tax-policy

4.«Естонія має найбільш конкурентоспроможну податкову систему серед країн-членів ОЕСР», матеріал доступний за посиланням: http://taxfoundation.org/blog/estonia-has-most-competitive-tax-system-oecd

5.«Основні компоненти конкурентоздатної податкової системи Естонії», матеріал доступний за посиланням: http://taxfoundation.org/blog/key-component-estonia-s-competitive-tax-system

6.Офіційна статистика щодо Естонії доступна за посиланням: http://pub.stat.ee/px-web.2001/I_Databas/Economy/databasetree.asp

7. Рішення Європейського суду справедливості в контексті обґрунтування відповідності естонської системи податку на прибуток директивам ЄС.

8. Естонська система податку на прибуток (український переклад). Cтаття підготовлена нашими естонськими колегами з SORAINEN (Естонія) і доступна, також, англійською мовою.

Перегляди 7552

Прокоментувати