+ Слово має бути в результатах пошуку. - Видалення слова з результатів пошуку. * Слово починається/закінчується на текст перед/після символу. ""Пошук слів у складі фрази.

 

Видання WTS Global TP Survey and Country Guide 2013

27 листопада, 2013 Закордонний досвід

До вашої уваги пропонуємо видання Global TP Survey and Country Guide 2013, підготовлене експертами міжнародної консалтингової мережі WTS Alliance за участю юристів «КМ Партнери». Видання надає інформацію стосовно особливостей трансфертного ціноутворення у 79 країнах світу.

Одним з основних акцентів видання стало питання розподілу та оподаткування витрат на управління між компаніями-членами транснаціональних корпорацій. Згідно з Планом дій ОЕСР щодо протидії розмиванню бази оподаткування та переведення прибутків (OECD Action Plan on Base Erosion and Profit Shifting), розподіл витрат на управління вважається однією з форм розмивання бази оподаткування та часто є «каменем спотикання» під час податкових перевірок. Автори видання наголошують, що, незважаючи на те, що багато з аналізованих країн вже впровадили систему контролю трансфертного ціноутворення, наразі немає єдиного уніфікованого підходу до кваліфікації витрат на управління: «Якщо в одних країнах розподіл витрат на управління може бути кваліфікований як  розмивання бази оподаткування, то в інших такий розподіл може вважитися таким, що зміцнюють базу»,  зазначає один із авторів, Ян Бьокель, експерт з міжнародного оподаткування WTS Нідерланди. Саме тому розробка відповідної документації щодо трансфертного ціноутворення з врахуванням розподілу витрат на управління між компаніями-членами транснаціональних компаній є одним із рекомендованих рішень для уникнення подвійного оподаткування компаній та подальших податкових спорів.

Сподіваємось, що результати дослідження WTS Global TP Survey and Country Guide 2013 стануть вам у нагоді.

Детальніше з  виданням WTS Global TP Survey and Country Guide 2013 можна ознайомитися за посиланнями:

Завантажити pdf-файл Global TP Survey and Country Guide 2013 англійською мовою (1,44 Mb)

Завантажити pdf-файл презентації WTS Transfer Pricing Survey on (Management) Service Charges англійською мовою (400,0 Kb)

Завантажити pdf-файл супровідної статті BEPS and WTS Alliance TP Survey англійською мовою (117,0 Kb)

Завантажити pdf-файл прес-релізу видання англійською мовою (214,0 Kb)

* Видання та супровідні матеріали були надані нашими колегами з WTS World Tax Service B.V.

Перегляди 2403

Прокоментувати