+ Слово має бути в результатах пошуку. - Видалення слова з результатів пошуку. * Слово починається/закінчується на текст перед/після символу. ""Пошук слів у складі фрази.

 

Рішення Верховного Суду США про визнання неконституційним Закону про податок на прибуток від 1894 року

24 листопада, 2015 Закордонний досвід

До Вашої уваги Рішення Верховного Суду США від 8 квітня 1895 року у справі Pollock v. Farmers’ Loan & Trust Company, яким було визнано Закон про податок на прибуток від 1894 року неконституційним та у зв’язку з яким в подальшому прийнято Шістнадцяту поправку до Конституції США. Рішення доступне на сайті з відкритим доступом до юридичних ресурсів Justia.

Завантажити pdf-файл Рішення Верховного Суду США українською мовою (812,0 Kb)

 

Застереження: Офіційні публікації судової практики Верховного Суду зберігаються у друкованому вигляді у Збірнику рішень Верховного Суду США. Практика Верховного Суду, розміщена на сайті Justia, надається лише для загального ознайомлення та може не відображати поточних змін у законодавстві, не містити вироків та інших рішень у справі. Justia не гарантує достовірність, повноту та адекватність інформації, що міститься на сайті, або інформації, доступної через посилання з цього сайту. Будь-ласка, перевірте офіційні ресурси.

Перегляди 1188

Прокоментувати