+ Слово має бути в результатах пошуку. - Видалення слова з результатів пошуку. * Слово починається/закінчується на текст перед/після символу. ""Пошук слів у складі фрази.

 

10 досягнень за 10 років: що вдалося зробити членам АПУ за цей час? (Коментар Олександра Мініна)

коментатор: Олександр Мінін

видання: «Юридична Газета», № 9

27 лютого, 2019 Преса

Своєю історією поділився Олександр Мінін, секретар Ревізійної комісії, старший партнер «KM Партнери», якого привело розуміння АПУ як нового типу організації, яка дійсно спрямована на забезпечення спільних інтересів правників, а не на слугування вузьким інтересам якоїсь невеликої групи. Він зізнається, що контактував з колегами, які запускали цей проект від самого початку, але протягом певного часу придивлявся до організації, якою буде її діяльність насправді. Однак зараз він радий, що не помилився, і впевнився у відданості Асоціації ідеям демократичної добровільної організації — представлення та просування спільних інтересів правничої спільноти.

«Хотілося б, щоб модель, за якою працює і розвивається АПУ, наслідувала держава загалом. До АПУ долучаються здебільшого ті особи, які хочуть таким чином щось зробити, а не отримати щось через такі свої дії. Якщо переводити на державний рівень, то це відповідає відомому вислову: «Не питай, що країна може зробити для тебе, а подумай, що ти можеш зробити для неї». Якщо ідеї сприймаються спільнотою, громадою, вони стають матеріальною, рушійною силою. За ці роки у межах АПУ були виплекані та поширені аж до рівня загальновизнаних багато підходів до важливих правових і водночас суспільних проблем. Особливо тішить, що відповідні зміни та розвиток забезпечувалися не якимись адміністративними важелями, а глибиною опрацювання проблем і переконливістю запропонованих підходів», — сказав Олександр Мінін.

Завантажити pdf-файл статті (247 Kb)

Перегляди 138

Прокоментувати