+ Слово має бути в результатах пошуку. - Видалення слова з результатів пошуку. * Слово починається/закінчується на текст перед/після символу. ""Пошук слів у складі фрази.

 

WTS Global Country TP Guide:
Комплексне дослідження з ТЦУ у 73 країнах

12 жовтня, 2018 Інформаційні листи

З моменту публікації остаточних звітів щодо Плану ОЕСР з протидії розмиванню бази оподаткування й виведення прибутку з-під оподаткування (далі – BEPS) з’явилася хвиля місцевих ініціатив стосовно його впровадження. У світлі цих подій WTS Global підготувала дослідження, яке розкриває стан імплементації Кроку 13 Плану дій BEPS та пов’язані з цим практичні питання з ТЦУ в більш ніж 70 країнах станом на кінець 2017 року.

Пропонуємо Вашій увазі глобальне дослідження щодо документації з ТЦУ та пов’язаних з цим практичних питань, підготовлене у відповідь на численні місцеві ініціативи з імплементації Кроку 13 Плану дій BEPS.

В опитуванні було розглянуто наступні теми з ТЦУ:

  • Правові вимоги до документації з ТЦУ та політика ТЦУ
  • Вимоги Кроку 13 Плану дій BEPS
  • Розкриття інформації про ТЦУ та спеціальна звітність з ТЦУ
  • Бенчмаркінг
  • Коригування, яке здійснюється на кінець року
  • Аудит ТЦУ та механізми вирішення спорів

Ось деякі ключові моменти:

  • Дослідження підтверджує широкомасштабне впровадження Плану, особливо щодо так званого «Зведеного звіту по країнам» (Country-by-country reporting, далі – CbCR). Різні країни вже впровадили концепцію підготовки майстер-файла (Master File) і локального файла (Local File), але меншою мірою, ніж CbCR. Також очевидно, що деякі країни посилили штрафи за порушення вимог. Зокрема, у шести країнах порушення вимог щодо підготовки CbCR може призвести до покарання у вигляді позбавлення волі.
  • Майже у всіх країнах введено великий штраф та/або покарання у вигляді позбавлення волі у випадку, якщо платник податків надає податкову декларацію і при цьому розуміє або повинен розуміти, що результат, вказаний у цій податковій декларації, є занизьким через помилкове ТЦУ. У багатьох країнах те ж саме стосується радника/бухгалтера/адміністратора, який заповнює та подає податкову декларацію від імені клієнта і при цьому розуміє або повинен розуміти, що результат, вказаний у цій податковій декларації, є занизьким через помилкове ТЦУ.
  • Місцеві податкові органи зосереджують свою увагу на питаннях, які стосуються ТЦУ, під час проведення податкових перевірок, особливо під час перевірок такої «легкої здобичі» як збиткових компаній та компаній, які здійснюють розрахунки за послуги в межах однієї групи. Крім того, спостерігається підвищена увага до податкового аудиту щодо питань, пов’язаних з винагородою за отримання права на об’єкт інтелектуальної власності та з фінансуванням компаній в межах однієї групи. WTS Global очікує підвищення уваги аудиту у сфері ТЦУ до питань, пов’язаних з фінансуванням, враховуючи винесений на обговорення проект щодо фінансових операцій, який нещодавно було оприлюднено ОЕСР.

Дане дослідження буде оновлюватись на постійній основі. Оновлення будуть доступні за посиланням.

Завантажити pdf-файл дослідження (3 MB).

З повагою,

© WTS Consulting LLC, 2018

Перегляди 794

МАТЕРІАЛИ ПО ТЕМІ

Постійні представництва та трансфертне ціноутворення: що потрібно знати? 29 травня, 2019    232

Чому з 01 жовтня для представництв нерезидентів зміниться все? 20 травня, 2019    376

10 ознак того, що у Вас проблеми з трансфертним ціноутворенням 08 травня, 2019    430

Контроль ТЦУ в Україні: часи змінюються 03 травня, 2019    341

Тенденція, однак…
ДФС знову перемагає на рівні апеляції в спорі по суті правил ТЦУ
25 квітня, 2019    604

Несподівана перемога ДФС на стадії апеляції у важливому спорі по суті правил ТЦУ: важливі позиції суду 19 квітня, 2019    767

Україна націлена на імплементацію правил BEPS в частині ТЦУ 29 березня, 2019    189

Правила ТЦУ поширюються на виплату заробітної плати? У Мінфіні вважають, що так.
Що не так з цією позицією?
21 лютого, 2019    426

Рентабельність економічної діяльності у сфері сільського господарства: основні параметри 15 лютого, 2019    257

Штрафи з трансфертного ціноутворення у 2019 році: далі – більше 17 січня, 2019    665

Зміни у ТЦУ у 2019 році: на що звернути увагу представництвам нерезидентів 16 січня, 2019    921

Найбільшим досягненням нашої компанії є створення нового та більш досконалого бачення вирішення проблем 15 січня, 2019    1602

Прокоментувати