+ Слово має бути в результатах пошуку. - Видалення слова з результатів пошуку. * Слово починається/закінчується на текст перед/після символу. ""Пошук слів у складі фрази.

 

Верховна Рада прийняла у першому читанні законопроект про «податок на Google»

18 лютого, 2021 Інформаційні листи

Законопроект № 4184 від 02.10.2020 року, яким вводиться податок на додану вартість у розмірі 20% на операції з постачання нерезидентами електронних послуг фізичним особам на території України (так званий «податок на Google»), було прийнято у першому читанні Верховною Радою України.

Якщо законопроект буде прийнято у  другому читанні та надалі підписано Президентом України, нерезиденти, які постачають електронні послуги фізичним особам на території України, будуть зобов’язані зареєструватися платниками ПДВ та сплачувати ПДВ до бюджету України, починаючи з 2022 року, за умови, що річний обсяг постачання електронних послуг таких підприємств досягає 1 000 000 грн. Детальний огляд правил оподаткування та постачальників, на яких розповсюджуватиметься дія вищезазначеного законопроекту, можна переглянути у нашому матеріалі «Введення в Україні ПДВ для нерезидентів за надання електронних послуг відкладається до 2022 року».

Окрім запровадження «податку на Google», законопроект № 4184 також пропонує вилучити пункт 141.4.6 статті 141 Податкового кодексу України, який встановлює суперечливий податок на іноземну рекламу. Це означає, що українському бізнесу більше не доведеться платити 20% податку при придбанні рекламних послуг в іноземних постачальників.

Звертаємо Вашу увагу на те, що наведений вище коментар не є консультацією і пропонується з інформаційною метою. В конкретних ситуаціях рекомендується отримання повної фахової консультації.

З повагою,

© WTS Consulting LLC, 2021

Перегляди 249

Прокоментувати