+ Слово має бути в результатах пошуку. - Видалення слова з результатів пошуку. * Слово починається/закінчується на текст перед/після символу. ""Пошук слів у складі фрази.

 

Стосовно: перенесення терміну введення в дію відповідальності за порушення законодавства про захист персональних даних

03 лютого, 2012 Інформаційні листи

Хочемо проінформувати Вас, що 31 січня 2012 року Президент України підписав закон, яким переноситься термін початку дії відповідальності за порушення законодавства про захист персональних даних з 1 січня 2012 року на 1 липня 2012 року. Цей закон набере чинності з дня його офіційного опублікування, яке слід очікувати найближчим часом.

Хотіли б нагадати, що про запровадження згаданої відповідальності ми писали в нашому “правовому застереженні” від 29 червня 2011 року, копію якого направляємо разом із цим документом.

Сподіваємось, що наведена інформація буде корисною Просимо без вагань звертатися, якщо буде потрібна допомога з цього питання.

Звертаємо Вашу увагу на те, що наведений вище коментар не є консультацією і пропонується з інформаційною метою. В конкретних ситуаціях рекомендується отримання повної фахової консультації.

Оглядовий лист доступний українською та англійською мовами.

Завантажити pdf-файл оглядового листа (200,0 Kb)

З повагою,

© ТОВ «КМ Партнери», 2012

Перегляди 7386

Прокоментувати