+ Слово має бути в результатах пошуку. - Видалення слова з результатів пошуку. * Слово починається/закінчується на текст перед/після символу. ""Пошук слів у складі фрази.

 

Підбиті підсумки першого етапу проекту щодо підтвердження практичної можливості оскарження до суду прийнятих за результатами адміністративного оскарження рішень ДПС чи ДМСУ…

06 квітня, 2012 Інформаційні листи

Остання практика, в тому числі на рівні судів апеляційної інстанції, свідчить, що такий підхід на підставі п. 56.10 Податкового кодексу на сьогодні в переважній більшості вже приймається судами.

Це забезпечує перехід до наступного етапу запровадження шляхів ефективнішого вирішення податкових спорів у разі невмотивованості рішення ДПС по результатах розгляду скарги (п. 56.4, 56.9 Податкового кодексу). Докладніше дане питання розкрито у статті «Податкові спори: що можна робити по-новому, коли податкова сказала «просто ні»».

Звертаємо Вашу увагу на те, що наведений вище коментар не є консультацією і пропонується з інформаційною метою. В конкретних ситуаціях рекомендується отримання повної фахової консультації.

З повагою,

© ТОВ «КМ Партнери», 2012

Перегляди 6147

Прокоментувати