+ Слово має бути в результатах пошуку. - Видалення слова з результатів пошуку. * Слово починається/закінчується на текст перед/після символу. ""Пошук слів у складі фрази.

 

Прийнято Проект Закону “Про морські порти України”

22 травня, 2012 Інформаційні листи

17 травня 2012 року Верховна Рада України прийняла у другому читанні та в цілому урядовий Проект Закону “Про морські порти України”, зареєстрований 16.01.2012 р. за № 9712.

Закон націлений, серед іншого, на суттєве спрощення роботи інвесторів у морських портах. Так, новий закон дозволяє приватизацію цілісних майнових комплексів портів (крім стратегічних об’єктів портової інфраструктури), оренду державних причалів. Важливою особливістю закону є зміна самої концепції поняття “порт” – портом вважається не державне підприємство, а територія та акваторія. Для управління морськими портами створюється Адміністрація морських портів України з філіями у кожному морському порту.

Звертаємо Вашу увагу на те, що наведений вище коментар не є консультацією і пропонується з інформаційною метою. В конкретних ситуаціях рекомендується отримання повної фахової консультації.

З повагою,

© ТОВ «КМ Партнери», 2012

Перегляди 5475

Прокоментувати