+ Слово має бути в результатах пошуку. - Видалення слова з результатів пошуку. * Слово починається/закінчується на текст перед/після символу. ""Пошук слів у складі фрази.

 

Ставки ввізного мита при імпорті з ЄС

18 січня, 2016 Інформаційні листи

Угодою про Асоціацію між Україною та ЄС передбачається поступове зниження ставок ввізного мита як зі сторони України, так і зі сторони ЄС. Однак сама Угода та додатки до неї не містять ставок ввізного мита, які застосовуються на відповідний рік. Такі ставки можна визначити лише розрахунково за формулою, яку ми наводили в оглядовому листі «Зона вільної торгівлі з ЄС: що зміниться з 1 січня 2016 року?».

Нещодавно Міністерство економічного розвитку і торгівлі України оприлюднило перелік ставок ввізного мита, які застосовуються Україною до товарів походженням з країн ЄС у 2016 році. Перелік можна знайти за посиланням.

Нагадаємо, з метою використання переваг режиму Генеральної системи преференцій в ЄС, українські експортери мають отримати сертифікат форми «А», який видається торгово-промисловими палатами України. Натомість, з метою використання тарифних переваг згідно з Угодою про Асоціацію між Україною та ЄС на партію товарів має бути отримано сертифікат форми ЕUR.1, який видається митницями.Окрім цього, Міністерство економічного розвитку і торгівлі України оприлюднило перелік кодів товарів, за якими ставки ввізного мита в ЄС, у 2016 році є нижчими  в рамках режиму Генеральної системи преференцій ЄС1, аніж згідно з Угодою про Асоціацію між Україною та ЄС.

Звертаємо Вашу увагу на те, що наведений вище коментар не є консультацією і пропонується з інформаційною метою. В конкретних ситуаціях рекомендується отримання повної фахової консультації.

Примітки:

1Наданий Європейським Союзом Україні в односторонньому порядку.

З повагою,

© WTS Consulting LLC, 2016

Перегляди 976

Прокоментувати