+ Слово має бути в результатах пошуку. - Видалення слова з результатів пошуку. * Слово починається/закінчується на текст перед/після символу. ""Пошук слів у складі фрази.

 

Коли слід очікувати, що до Вас прийдуть з перевіркою? І з огляду на які фактори Вас оцінюватимуть податківці?

22 вересня, 2017 Ексклюзив

Як Ваше підприємство виглядає в очах податківців – справним платником податків чи, швидше, схильним до ухиляння? Які фактори впливають на те, що, скоріше, саме до Вас прийдуть з перевіркою і яким буде ставлення при такій перевірці?

Ми пам’ятаємо зовсім нещодавні часи, коли одним із ключових параметрів був так званий коефіцієнт податкового навантаження. І такий підхід не унікальний для України. Наприклад, цього року за результатами подання фінансової звітності компанії Amazon’s UK logistic and customer service у Великобританії, почали, в тому числі в пресі, активно піднімати питання, чому за умов отримання значно більших доходів та підвищення обороту в 2016 році, компанія сплатила значно менше податку на прибуток у порівнянні з попереднім роком, за який доходи були в 1,5 рази менші. І це оцінюється як свідчення наявності ухилення від сплати податків.

А що в Україні тепер стає показником для податківців при оцінці платника податків? Далі ми розглядаємо, як глянути на підприємство очима податківців, і оцінити відповідні ризики для підприємства. ...

 

Повний текст статті доступний лише передплатникам сайту.

Перегляди 811

Прокоментувати