+ Слово має бути в результатах пошуку. - Видалення слова з результатів пошуку. * Слово починається/закінчується на текст перед/після символу. ""Пошук слів у складі фрази.

 

Яке обладнання ви придбали разом із нерухомістю?

20 червня, 2017 Ексклюзив

Ви купили об’єкт нерухомості, попередньо оглянувши його та переконавшись у наявності всіх необхідних вам систем, механізмів та технічного устаткування, наприклад, котельні, трансформаторної підстанції, системи кондиціонування та сигналізації (для простоти будемо називати їх «обладнання»). Укладений вами Договір купівлі-продажу описує об’єкт лише в цілому – як вказано в реєстрі речових прав на нерухоме майно, без уточнення наявного в ньому обладнання. Ідея перелічити в договорі все, що було побачено при огляді об'єкта, виникає не завжди, оскільки приналежність обладнання до нерухомості здається очевидною.


Втім, якщо вам трапиться недобросовісний продавець, то далі може виникнути неприємна ситуація у вигляді спору за обладнання, яке ви бачили на об’єкті перед візитом до нотаріуса для укладення договору. Тут і виникає питання: «а що ж було придбано разом із нерухомістю?».


...

 

Повний текст статті доступний лише передплатникам сайту.

Перегляди 231

Прокоментувати