+ Слово має бути в результатах пошуку. - Видалення слова з результатів пошуку. * Слово починається/закінчується на текст перед/після символу. ""Пошук слів у складі фрази.

 

Податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки. Частина 1

14 квітня, 2017 Ексклюзив

1.

Податок на нерухоме майно як додатковий податковий тягар тепер для всіх

Законом від 21.12.2016 р. № 1797-VIII «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо покращення інвестиційного клімату в Україні» (далі – «Закон 1797») було вилучено п. 137.6 Податкового кодексу України (далі – «ПКУ»), відповідно до якого податок на прибуток, що підлягає сплаті до бюджету зменшувався на суму нарахованого податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, в частині нежитлової нерухомості.

Таке нововведення вже розглядалось нами, зокрема, в п. 4 інформаційного листа «Ще більше новацій «під ялинку» 2017 – податок на прибуток» від 13.01.2017 р.

Таким чином, з 2017 року податок на нерухомість став, по суті, новим податковим тягарем для всіх, в тому числі й для прибуткових підприємств.

Цей оглядовий лист є першим з серії присвячених цьому податку й аналізу різних аспектів його застосування і змін щодо нього в 2017 році.

Зокрема, в цій частині розкрите питання, чи зобов’язують зміни до Податкового кодексу України переглянути розмір ставок податку місцевими радами, за якою граничною ставкою платникам слід нараховувати податок та чи можна платникам застосовувати понижуючий коефіцієнт 0,5 у кожному випадку.

2. ...

 

Повний текст статті доступний лише передплатникам сайту.

Перегляди 2068

Прокоментувати