+ Слово має бути в результатах пошуку. - Видалення слова з результатів пошуку. * Слово починається/закінчується на текст перед/після символу. ""Пошук слів у складі фрази.

 

Заблокували реєстрацію податкових накладних – так що ж робити? – ІІІ
(якщо звичайні заходи не призводять до вирішення проблеми)

автори: Олександр Мінін, Інна Таптунова

15 жовтня, 2020 Ексклюзив

«He ждіть рятунку не від кого:


Ні від богів, ні від царів!


Позбудеться ярма тяжкого


Сама сім'я пролетарів.


Пусті слова про право бідних!


Держава дбає не про нас.


Hac мали за рабів негідних


Доволі кривди і образ»1


У попередніх матеріалах («Заблокували реєстрацію податкових накладних – що робити? (або про можливість незвичних підходів до, на жаль, звичної проблеми)», «Зупинення реєстрації податкових накладних – чи є взагалі у податкової на це право?») розглянуто, які і в кого зобов’язання і права виникають власне за законом, і наскільки практика та підзаконні нормативні акти за основним напрямком відрізняються від того, що передбачено законом (ПКУ). У той час як закон платнику податку надає право на оскарження, а від контролюючих органів вимагає вжити заходи для встановлення істини, на підзаконному рівні проглядає явне нехтування обов’язками контролюючих органів щодо активних дій, а все залишають лише на спроби платників податку.

То що ж робити, якщо звичайні заходи, в тому числі звернення-заклики до контролюючих органів щодо вчинення ними активних дій, про можливість яких ми згадували в попередніх матеріалах, не призвели до результату? Йти до суду і полишати надію на врегулювання питання впродовж кількох років, поки буде тривати тяганина в судах, а держава буде користуватися надмірно отриманими сумами податку?

Насправді, якщо поглянути в очі реальності, з цим треба боротися швидше іншим чином і не так закликати до «милості» чи то з боку виконавчої влади, чи то законодавців, як вживати те, що можна реально зробити. І саме така активна позиція, дії можуть швидше зрушити до реального вирішення цієї проблеми і в конкретному випадку, і, при належних масштабах, в рамках всієї країни.

Про те, як «лупати цю скалу»2 з таким підходом, як практично підійти до вирішення питання, – далі: ...

 

Повний текст статті доступний лише передплатникам сайту.

Перегляди 218

МАТЕРІАЛИ ПО ТЕМІ

Зупинення реєстрації податкових накладних – чи є взагалі у податкової на це право? 30 вересня, 2020    258

Заблокували реєстрацію податкових накладних – що робити?
(або про можливість незвичних підходів до, на жаль, звичної проблеми)
29 вересня, 2020    992

Реєстрація ПН в ЄРПН – ВС нас почув, що платник не реєструє! 29 липня, 2019    4025

Реєстрація податкових накладних – хто насправді реєструє і чи є підстави для застосування штрафних санкцій за порушення строків реєстрації ПН в ЄРПН? 10 червня, 2019    5150

Блокування податкових накладних: позиція Верховного Суду 31 травня, 2019    1471

Війна – фігня, маневри головніше? (або чому реєстрація податкової накладної важливіша за сплату податку?) 01 квітня, 2019    1032

Блок нот. Коментар Інни Таптунової щодо роботи системи блокування податкових накладних 06 червня, 2018    542

Блокування податкових накладних – філософія питання 13 лютого, 2018    1067

Прокоментувати