+ Слово має бути в результатах пошуку. - Видалення слова з результатів пошуку. * Слово починається/закінчується на текст перед/після символу. ""Пошук слів у складі фрази.

 

Перевірка ЄСВ – а чи є на це повноваження?

05 червня, 2018 Ексклюзив

У 2018 році перевірки податкової посипалися на платників податків як «горіхи у врожайний рік». Чи то дійсно багато платників податків, особливо колишніх великих (кількість яких скоротилася приблизно вдвічі зі зміною критеріїв визнання великими з цього року), потрапили під «критерії ризику», чи то було прийнято рішення вжити «рішучі заходи», щоб покрити недобір до бюджету ‒ нам невідомо, проте, до плану-графіку часто-густо потрапили, зокрема, саме колишні великі платники. І це все попри те, що можна наполягати на тому, що МОРАТОРІЙ на перевірки на 2018 рік таки ще діє, як це детально проаналізовано у нашому матеріалі «Зайва квапливість, точно так само як і повільність, веде до сумного кінця (Шекспір В.)».


При цьому в складі перевірки органи Державної фіскальної служби України (далі ‒ДФС України) планують, серед іншого, і перевірку відповідності нарахування та сплати єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування (далі ‒ ЄСВ).


В аналітичному матеріалі «Контролери без повноважень, або до чого призводять евфемізми у законотворчості (митний пост-аудит зараз незаконний?)» ми розглянули питання незаконності проведення органами ДФС України перевірок дотримання вимог законодавства України з питань державної митної справи.


А чи є законним проведення органами ДФС України перевірок ЄСВ?


...

 

Повний текст статті доступний лише передплатникам сайту.

Перегляди 2048

Прокоментувати