+ Слово має бути в результатах пошуку. - Видалення слова з результатів пошуку. * Слово починається/закінчується на текст перед/після символу. ""Пошук слів у складі фрази.

 

20-ОПП: питання в тому, подавати чи не подавати, і чого згодом чекати…

17 грудня, 2018 Ексклюзив

Останнім часом податківці де-факто часто-густо наполягають на тому, що повідомлення за формою 20-ОПП повинно подаватися по всіх операціях з майном, навіть тих, які напряму не призводять до виникнення обов’язку взяття на облік для сплати податків та зборів.

Мова йде, наприклад, про операції із придбання рухомого майна (легкових автомобілів), надання в оренду об’єктів рухомого та нерухомого майна. Зокрема, на думку податківців, за операціями з оренди майна повідомлення за формою 20-ОПП зобов’язані подати обидва учасники операції – власник майна – орендодавець та орендар.

При цьому, знову-таки на думку податківців, у разі невиконання такого обов’язку до платників податків може бути застосовано штраф за кожний виявлений факт неподання повідомлення за формою 20-ОПП (тобто за кожний об’єкт оподаткування) і такий штраф може сягати сукупно декілька сотень тисяч гривень. Наприклад, за неповідомлення про відкриття структурних підрозділів філій за формою 20-ОПП до одного платника податків було застосовано штраф у загальному розмірі 225 тис. грн.

Але наскільки обґрунтованими з точки зору чинного законодавства є такі вимоги податківців та застосовні штрафні санкції – давайте розбиратися разом.

1. ...

 

Повний текст статті доступний лише передплатникам сайту.

Перегляди 2513

Прокоментувати